logotyp
Login

6.B, třídní učitel: Bc. Martin Benda

Charitativní dar pro školu v obci Hrušky

Děkujeme všem, kdo na TS přispěli na školu v obci postižené tornádem v červnu 2021. Od rodičů se vybralo 1696Kč a zhruba stejnou částkou přispěli i pracovníci školy. 
 

Informace o kroužku Veselá věda

Veselá věda opět na naší škole Vážení rodiče, i tento rok nás oslovila nezisková organizace Veselá věda a opět nabízí na naší škole: Kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů - pro děti z 1. stupně. Pro tento rok je připravená covidu odolná varianta - více info přímo na stránkách www.veselaveda.cz. . Posláním Veselé vědy je rozvoj dětí, jejich přirozené zvídavosti a talentů prostřednictvím podpory zájmu o zkoumání přírody vč. jejích zákonitostí. Děti díky vlastní zkušenosti s objevováním světa přírodních věd získávají pozitivní postoj ke světu vědy, výzkumu a k technickým oborům. Veselá věda působí od roku 2011 v mnoha městech po celé republice, úspěšně organizuje kroužky, projektové dny a příměstské tábory. Vedení školy vyjadřuje podporu mimoškolním aktivitám podněcujícím zvídavost dětí a rozšiřování znalostí hravou formou, které mohou přispět k vytvoření kladného vztahu dětí k technice a přírodním vědám. Přesné informace o času a místě konání kroužku stejně jako přihlášku naleznete na webových stránkách Veselé vědy www.veselaveda.cz.
 

Nástup do školy 2. a 3. 9.

Nástup do školy 2. a 3. 9.
Milí žáci,
Sejdeme se před vchodem v 7.45 ráno a do třídy odcházíme spolu.
Vezměte si přezůvky a psací potřeby.
Končit budeme oba dny v 12.35.
MB
 

Slavnostní zahájení školního roku 2021/22

Vážení rodiče, milí žáci,
s žáky se uvidíme  1. září na školním dvoře, kde budu asi od 7.45 ráno. Strávíme spolu jen 1. hodinu, ale protože dostanete klíček, 2 formuláře a někdo i učebnice a vysvědčení Smějící se, nebylo by od věci, vzít si menší tašku nebo desky. Kdo chce, může donést z domova i pokojové květiny, které jste si brali domů na prázdniny (pokud to přežily Úžasný). 
Brzy na viděnou,
Martin Benda

Zajímavosti

OPVVV - Šablony

obrázek

Školní skleník

obrázek
Nedílnou součástí naší školy je skleník. Ten je rozdělen na pracovnu, ve které probíhá výuka a konkrétní práce žáků s rostlinným materiálem a část studijní, kde se děti učí poznávat běžné i exotické rostliny.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz
home
HOME - ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz

Created by © 2015 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy